AEG Lavatherm 59880

• - trochu hlucnejsia ale nemam s cim porovnat

Susicka s tepelnym cerpadlom za super cenu

• tichý pracant
    • zatiaľ žiadne

odporúčam každému, kto chce šetriť čas :)

• má veľa funkcii na sušenie rôznych druhov bielizne
    • perfekne vysuší
    • šetrí čas

S týmto produktom som veľmi spokojná. Splnil všetky moje očakávania. Šetrí mi čas.

Typ sušičky
Hĺbka
58 cm
Odložený štart
Vnútorné osvetlenie bubna

Kondenzačná sušička, energetická trieda A, náplň 7 kg, multifunkčný displej, plne elektronicky ovládané programy, reverzná automatika, jednoduché žehlenie, osvieženie bielizne, 2 časové programy, automat. osvetlenie bubna, nádoba na kondenzát 3,8 l, rozmery (vxšxh) 85x60x58 cm ---

Kondenzačná sušička

• energetická trieda: A
  • spotr.el.energie: 1,6kWh
  • kapacita: 7kg prádla

multifunkčný displej plne elektronicky ovládané programy, hlučnosť 67dB reverzná automatika jednoduché žehlenie osvieženie bielizne 2 časové programy jemná bielizeň ukazovateľ priebehu program au

2zákazníci neodporúčajú produkt

• veľký výber programov a možnosť nastavenia otáčok.
    • Relatívne tichá.
    • po výmene základne ostala vysoko poruchová.
    • nedá sa vybrať radiátor základne na vyčistenie.

aj keď je to najvyššia rada od elektroluxu po roku a pol bolo treba meniť základňu napriek pravidelnej údržbe všetkých filtrov. Nová základňa nevydržala ani sedem dní. nakoniec sme museli sušičku vrátiť a vybrať inú.

• - jednoducha instalacia
    • - prehladne ovladanie v slovencine
    • - perfektne susenie
    • - trochu hlucnejsia ale nemam s cim porovnat

Susicka s tepelnym cerpadlom za super cenu

• Výrobok ok

Nekupujte cez Levne elektro.cz!!!
    Sušička prišla buchnuta zo spodu a nevšimli sme si to a neriešitelný problém. Odporúčam iný obchod. Slovákov ignorujú.Odporúčam iný internetový obchod

• tichý pracant
    • zatiaľ žiadne

odporúčam každému, kto chce šetriť čas :)

• má veľa funkcii na sušenie rôznych druhov bielizne
    • perfekne vysuší
    • šetrí čas

• nízka spotreba energie
    • veľa programov

neuveriteľný pomocník do domácnosti, ktorý som si vybrala na základe recenzií.Je to moja prvá sušička. Prádlo je mäkké, voňavé a dobre vysušené ak zvolíte primeraný program. Vo viacerých recenziách som sa dočítala, že prádlo je vysušené za cca 1 hod. No nie je to až taká pravda, lebo aspoň my máme väčšinou veci z bavlny a tie vysuší za 2 hod. - 7 kg prádla. Tak isto aj posteľnú bielizeň a napr. aj rifle. Takže teraz vôbec neľutujem, že som si za túto sušičku s tepelným čerpadlom nižšou spotrebou energie - 1,58 kW priplatila viac.
    Suším tam aj veci, ktoré majú symbol - zákaz sušenia a nič sa im nestalo. Taktiež si neviem predstaviť, že by som veci zo sušičky nežehlila ako to viacerí tvrdia. 70% vecí ožehlím. Ale to žehlenie mi nevadí, lebo
    mojim cieľom bolo zbaviť sa sušiakov s prádlom a vlhkosti v dome a to sa mi splnilo podľa mojich očakávaní.
    Ja som maximálne spokojná.
    Odporúčam pre spotrebiteľov, ktorí ju budú využívať často- kvôli nízkej spotrebe energie.