AEG Lavatherm 75470IH1

66 dB

• kvalita
    • nízka spotreba 1,43 kwh cyklus /dúfam/
    • trošku ju počuť, ale keď sa privrú dvere na kúpelni tak to ide

S výrobkom sme dostatočne spokojní. Neter žije v Nemecku a má sušičku značky AEG. Sušenie bolo preto pre nás určite ľahšie ako keby sme to mali všetko študovať a skúšať úplne laicky. Sušenie nastavujeme na MAX a vtedy máme prádlo naozaj suché. Po vysušení prádlo vyberiem do širšieho plastového koša a hneď na stole uhladím, vyhladím rukou a následne ukladám do skrine. Minimum vecí žehlím.

Zatial som spokojný

voľne stojaca
51 kg
Hlučnosť
66 dB

7kg šetrná kondenzačná sušička • časovač • funkcia ProTex pre ohľaduplné sušenie • úsporný režim OptiSense • tichá prevádzka Silent System • certifikácia Woolmark Gold • senzor úrovne usušenia náplne Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• kvalita
    • nízka spotreba 1,43 kwh cyklus /dúfam/
    • trošku ju počuť, ale keď sa privrú dvere na kúpelni tak to ide

Zatial som spokojný

• pomer cena a kvalita

100% spokojnosť

podla recenzie,podla ceny

• pri päťčlennej rodine výborná pomoc
    • cena + kvalita značky
    • rýchly obchod a dodanie

pre päťčlennú rodinu je to neoceniteľný pomocní, veľmi ma potešilo a aj dosť zavážilo pri kúpe, že som si mohla kvalitnejší výrobok kúpiť za podstatne nižšiu cenu.
    Trochu ma prekvapila hlučnosť, čakala som trochu menšiu ale to až tak nevadí keďže je v technickej miestnosti.
    Je to moja prvá sušička, zatieľ v nej sušila len pár krát ale bola som spokojná s výsledkom

• Spokojnosť manželky. Co je pre mna prvorade. Stroj pracuje perfektne.
    • Zatiaľ nemám žiadne pripomienky

Výborná investícia. Mame uz pracku AEG a veľmi sa tiež osvedčila. To bol aj dôvod rozhodnutia pre další spotrebič AEG. Vymenili sme za povodne spotrebiče ARISTON, s ktorými nebola moc veľká spokojnosť nakoľko sa často kazili.

• Vysoko kvalitná sušička za rozumnú cenu.

Zatiaľ som sušila len trikrát, ale je to veľmi super. Ocení ju každá žena, lebo väčšina prádla sa už vôbec nemusí žehliť, ak vyberiete prádlo ihneď po skončení sušiaceho programu.

• , zakúpené v HEJ.sk

• Nie je potrebne nasledne zehlenie bielizne
    • Nie je potrebne pouzit ziadnu avivaz, pradlo je krasne nadychane
    • Skvely pohlcovac vlhkosti v byte, cca z kazdeho prania 3-4 dcl vody
    • Na filtre sa nachytaju rozne necistoty, prach z oblecenia, t.j mensia potreba vysavania
    • Zabera dost miesta
    • Hlucnost vacsia ako pri pracke
  • , zakúpené v HEJ.sk

Nasa prva susicka, pouzivame par dni, jednoducha obsluha, robi, co ma - susi ;)

• , zakúpené v Prva.sk

• Primerana cena
    • Vela funkcii
    • Nizka spotreba
    • Nedokonaly detsky zamok

Rozhodovali sme sa medzi touto susickou a Siemensom WT46W563BY. Vybrali sme AEG, lebo je lacnejsia a nema SelfCleaning Condenser (bude snad menej poruchova). S vysledkami susenia sme zatial spokojny. Museli sme ale nastavit spravnu tvrdost vody, lebo to ma vplyv na meranie zostatkovej vlhkosti. Ked sme dali vecsiu, kombinovanu davku pradla (frote uteraky, oblecenie), tak niektore kusy neboli uplne dosusene (hlavne uteraky). Ak je napln rovnakeho typu (napr. obliecky), vsetko je dobre vysusene a moze ist rovno do skrine. Vysusilo to aj moju zimnu bundu.
    Detsky zamok sposobi, ze vecsina tlacidiel nereaguje na dalsie stlacanie. Vynimkou je vypinacie tlacidlo a to je podla mna chyba. Nasmu rocnemu synovi sa podarilo vypnut susicku hned pri prvom suseni.
    Hlucnost susenia nam trochu vadi, ale nevieme to porovnat s inymi vyrobcami. Aj tak ju planujeme dat do pivnice.