AEG Lavatherm 76280 AC

Super

• , zakúpené v DATART.sk

• lahká intuitívna obsluha,
    • veľmi dobre nastavená škála vyberateľných programov,
    • nie je hlučná (subjektívne posúdenie)
    • zatiaľ som nenašla žiadne nedostatky

Po týždni používania som veľmi spokojná. Je to prvá sušička, takže neviem porovnať hlučnosť s inými sušičkami, ale podľa môjho názoru hlučná nie je. Lutujem, že som si sušičku nekúpila už dávno. 90% bielizne nemusím žehliť :)

• , zakúpené v HEJ.sk

• banujem len jedno že som si už dávno nekúpila sušičku nadmieru spokojná produkt na jednotku
    • trocha viac prachu v kúpelni,ale s tým som rátala

odporúčam ,aj s kvalitou produktu aj z vašimi službami v jeden deň objednané na druhý deň u mňa doma super aj kurier veľmi slušný

Spotreba el. energie
voľne stojaca
Hlučnosť
64 dB
Zvukový signál

Kondenzačná sušička AEG Lavatherm 76280AC predstavuje unikátne riešenie pre šetrne a rýchlo usušené prádlo. Vybavená je osvetleným bubnom so spätným chodom, ktorý efektívne zabraňuje pokrčeniu a zamotávaniu bielizne. Výkonná sušička navyše automaticky prispôsobuje dĺžku cyklu tak, aby presne zodpovedal úrovni vlhkosti a typu náplne. Radí sa k úspornej triede B a pomôže vám dosiahnuť skvelých výsledkov aj pri minimálnej spotrebe energie. Sušička pojme až 8 kilogramov bielizne, preto vyhovuje aj väčším rodinám. S užívateľom komunikuje pomocou veľkého LCD displeja, ktorý spoľahlivo informuje o stave všetkých nastavení. Zobrazuje aj dĺžku trvania a koniec cyklu. Celý panel a popisky sú úplne zrozumiteľné v slovenskom jazyku. Ovládanie tak zvládne naozaj každý. Múdra sušička poskytne profesionálnu starostlivosť aj tým najchúlostivejším typom materiálov. Disponuje inovatívnym Silent Systémom s redukciou hluku. Preto sa počas sušenia môžete nerušene venovať ďalším činnostiam v miestnosti. Veľkou výhodou je široká ponuka dômyselne navrhnutých programov a funkcií. Vaša bielizeň bude dlhšie žiarivé a ako nové. Komfortné funkcie odloženia umožní sušenia naplánovať presne podľa vašich potrieb. Senzorom upravovaný čas je vyhodnocovaný priebežne a v prípade dosiahnutia požadovaných hodnôt ihneď ukončí proces. Oceníte moderný dizajn spotrebiča, ktorý vďaka svojim rozmerom ľahko zapadne do každého interiéru.

Ďalšie informácie:

Bubon Protex - zaisťuje najšetrnejší spôsob sušenia

OptiSense - inteligentné snímače vlhkosti zaisťujú najnižšiu spotrebu energie bez ohľadu na náplň

Silent System Plus - technológia, ktorá zaisťuje minimálnu hlučnosť - rekordne nízkych 57 dB pri extra tichom programu

Ovládací panel so symbolmi

Senzor sušičky - sníma, kedy je bielizeň vysušená na stanovenej úrovni.

Elektronika v tejto sušičke meria vlhkosť tkaniny a určí koniec sušenia.

Veľký LCD displej

Indikátory plnej nádoby na kondenzát a zaneseného filtra

Voliteľný zvukový signál na konci programu

• Kapacita kondenzačnej nádrže: 5,2 l
  • Nožičky: 4 nastaviteľné nôžky

Prídavné funkcie:

Sušenie plus - pomáha bielizeň viac vysušiť

Veľmi jemné - k šetrnému sušenie jemných a na teplotu citlivých textílií

Proti pokrčeniu - predĺži fáze proti pokrčeniu

Signál - po zapnutí tejto funkcie nastavíte zvukovú signalizáciu na konci programu, pri začiatku a konci fázy proti pokrčeniu a pri prerušení cyklu

Čas sušenia - umožňuje nastaviť špeciálny dĺžku sušiaceho programu

Odložený štart - umožňuje posunúť začiatok programu od 30 minút po 20 hodín

Detská poistka - uzamkne ovládanie

Programy:

Bavlna:

• Extra sušenie - na sušenie kusov bavlneného oblečenia, stupeň sušenia: extra suchý
  • Suché - k sušenie kusov bavlneného oblečenia, stupeň sušenia: sušenie na uloženie
  • K žehlenie - k sušenie kusov bavlneného oblečenia, stupeň sušenia: vhodné na

žehlenie

Syntetika:

Extra sušenie - na sušenie silných alebo viacvrstvových tkanín, napr svetrov a posteľnej či stolného prádla

Suchá - na sušenie slabých tkanín, ktoré sa nežehlia, napr košieľ sa ľahkou údržbou, stolného prádla, detského oblečenia, ponožiek, dámskej bielizne s kosticami alebo drôty

K žehlenie - na sušenie slabých tkanín, ktoré sa žehlí, napr pleteniny a košele

Špeciálne:

Jeans - sušenie odevov pre voľný čas ako džínsy, mikiny, apod

Posteľná bielizeň - na sušenie posteľnej bielizne, prestieradiel, prikrývok, apod

Vankúše - na sušenie prikrývok a povlakov na vankúš (s perím, páperím alebo syntetickou výplňou)

Čas sušenia - na sušenie bielizne v nastavenom čase

Mix Extra krátky - na sušenie bavlnených a syntetických tkanín pri nízkej teplote už počas 40 minút Ľahké žehlenie - na sušenie ľahko udržiavateľných tkanín ako košele a blúzky; pre žehlenie s minimálnou námahou

Vrchné oblečenie - na sušenie vonkajších kusov oblečenia, technických, plyšových, vodevzdorných a priedušných búnd

Športové oblečenie - pre športové odevy, slabé tkaniny, mikrovlákno a polyester, ktoré sa nežehlia

Veľmi jemné - na sušenie jemných tkanín

Vlna - na sušenie vlnených odevov, opatrené certifikačnou ochrannou známkou

Woolmark

Super

• , zakúpené v DATART.sk

• lahká intuitívna obsluha,
    • veľmi dobre nastavená škála vyberateľných programov,
    • nie je hlučná (subjektívne posúdenie)
    • zatiaľ som nenašla žiadne nedostatky

• trocha viac prachu v kúpelni,ale s tým som rátala

vsetko OK a zrozumitelne

• Zrozumitelny navod.Susicka je tichucka ,co som milo prekvapena.Za malo penazi vela.Dufam,ze mi dlho vydrzi...:)
    • Nic

Skoda ze som si ju nekupila skor.

• , zakúpené v Andrea Shop

• Cena a značka
    • vyššia spotreba el.energie

Cena a kvalita pod značkou AEG

• neskutočne tichá,
    • jednoduchý a zrozumitelný návod
    • maximálne jednoduchá obsluha
    • obrovský bubon s osvetlením
    • zatial ziadne

sušičku mám na chodbe, ale je maximálne tichá, huci iba ako ventilator, fuci vlastne zospodu vzduch. bubon je obrovsky, v pohode sa tam zmesti perina. pradlo je mäkkučké a takmer rovne, nezehlila som este ani jednu vec. vsetko je suché, rovno na ukladanie do skrine. skoda ze som si tuto susicku nekupila uz skor. spokojnost na 100%

• , zakúpené v HEJ.sk

• som veľmi spokojná, veľmi som ju chcela a splnila moje očakávania
    • veľa programov, relatívne krátky čas sušenia
    • prádlo je super jemné
    • hlučnosť

Vybrala som si tuto sušičku kvôli nižšej cene, je to moja prvá sušička, žiadnu som predtým nemala takže neviem porovnať s inými. Som s ňou maximálne spokojná, predčila moje očakávania. Určite ju odporúčam je to výborný pomocník v domácnosti. Už žiadne sušiaky, oveľa menej žehlenia, prádlo je mäkké, voňavé, nepokrčené. Trochu nám vyhreje kúpeľňu a trochu sa mi zdá hlučnejšia.Len ľutujem, že som si ju nekúpila už skôr.

• , zakúpené v HEJ.sk

• velmi pohodlná forma sušenia prádla,prádlo ostane jemne, uteráky úžasne mäkké, som maximálne spokojná
  • , zakúpené v HEJ.sk

• Výborná cena, kvalitný produkt. Zatiaľ maximálna spokojnosť, využívam od prvého dňa. Veľký, praktický a ľahko dostupný filter, ktorý sa ľahko čistí. Dostatočne množstvo programov, ktoré podľa mna úplne postačujú na sušenie akejkoľvek bielizne. Dokonca som sušila aj bielizeň ktorú nie je vhodne sušit v sušičke a bez ujmy
    • Zatiaľ som žiadne negatívum nenašla a myslím že ani nenájdem.

Produkt jednoznačne odporúčam. Výborný pomer cena a kvalita