AEG Lavatherm 76480 IH1

Spôsob umiestnenia
voľne stojaca
Hlučnosť
66 dB

kvalitná kondenzačná sušička AEG s tepelným čerpadlom až pre 8 kg bielizne • energetická trieda A+ • LCD displej • funkcia ProTex pre ohľaduplné sušenie • úsporný režim OptiSense • tichá prevádzka - max 66 dB • Woolmark Gold • senzor úrovne usušenia náplne

Kondenzačná sušička AEG s tepelným čerpadlom je zaradená do energetickej triedy A+. Jednoduché elektronické ovládanie a LCD displej prispievajú ku komfortnému používaniu. Vďaka kapacite 8kg sa hodí aj do väčších Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• , zakúpené v TPD.sk

• tichá, výborne suší dobrá značka

zatiaľ som spokojný, dobrá značka

• toto je naša prvá sušička a je super
    • sušíme v nej všetko a uteráky k nezaplatenie voňavé a mäkké
    • žehlenie úplne odpadá po skončení programu vyhladiť rukami a šup do skrine
    • prádlo odstreďujeme na 1400 ot. a sušenie trvá cca. 1,5 hodiny aj keď na začiatku programu ukazuje 2:08 ten senzor OptiSense je super
    • a k hlučnosti dcéra ju ma v izbe a keď sa pozeráme na TV v obývačke tak nieje nič počuť
    • iba filtre po každom sušení vyčistiť

sušičku sme vyberal kvôli spotrebe a kapacite sušenia ( pračku máme na 7 kg) rok sme sa odhodlávali ku kúpe a odporúčam každému kto si chce kúpiť sušku

• úžasná

úžasná úžasná úžasná