Bosch WTY 88780

Hlučnosť
63 dB

splnila ocakavania

• , zakúpené v TPD.sk

Je to veľmi dobrý pomocník v domácnosti a ušetrí strašne veľa času. Žiadne sušiaky, žiadna vlhkosť. Prádlo je nadýchané a voňavé. Bola som proti sušičke ale teraz už viem že je to dobrá vec a odporúčala by som ju každému kto si ju môže dovoliť a má ju kde dať.

• , zakúpené v HEJ.sk

• perfektny bez vyhrad

odporucam

Energetická trieda
A++
56 kg
Hlučnosť
63 dB

Kondenzačná sušička s tepelným čerpadlom s kapacitou až 8kg bielizne. Možnosť výberu z mnohých špeciálnych programov – napr. sušenie vlny v koši, mix, sportswear alebo extra krátky 40. Na konci programu je možné zvoliť cyklus našuchorenia, ktorý trvá 120 min a zabezpečí, že bude vaša bielizeň neuveriteľne mäkké a príjemná na dotyk. Medzi hlavné prednosti tejto sušičky patrí textový TFT displej, funkcia SelfCleaningCondenser, ktorá zaisťuje niekoľkonásobný automatický Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• sušička suší úplne super.
    • od prémiového spotrebiča za 1000 Eur by som očakával dlhšiu životnosť. 3x pokazené v záručnej dobe s tou istou chybou. po nekonečných vybavovaniach čakám na novú sušičku. samozrejme home profesional sa už nevyrába takže to bude rada 8 s parnou technológiou. mám aj pračku home profesional tá zatiaľ bez závad.

ťažko povedať či ešte kúpim domáce spotrebiče zn. Bosch.

Kvalita určite niekde inde ako Whirpool ten už nikdy viac.
    úplne top je Miele ale tam je aj cena niekde inde

splnila ocakavania

nemá chybu

• Jednoduchá obsluha
    • Inteligencia
    • Nízka spotreba energie
    • Tichá (čakal som, že to bude robiť hluk, ale je to asi ako práška pri praní)
    • Je pekná

Je to naša prvá sušička a aj keď manželka vravela že to nepotrebujeme, nakoniec sme radi.
    Nemáme nikde kopy bielizne dni a týždne čakajúcej na žehlenie, nemáme sušiaky po celom byte, len občas jeden malý na veci, ktoré by sa nemali sušiť v sušičke. Žehlíme asi 20-25 % z toho čo pred kúpou sušičky a to už je zábavka.
    Nemáme v byte toľko vlhkosti zo sušenia na sušiakoch.
    Tento model som si vybral, pretože som hľadal niečo tiché, úsporné, spoľahlivé, a šetrné k bielizni. V dobrej sušičke sa dá totiž sušiť aj veľa veci, ktoré majú na etikete "nesušiť v sušičke".
    Sme maximálne spokojní.

• , zakúpené v e-spotrebice

• Tichi chod, nizka spotreba, vela funkcii, intuitivne ovladanie, prijemny vzhlad

nemec je nemec

• , zakúpené v Shoppie.sk

• Momentalne to najlepsie susenie na trhu.
    • Nizke platy a dochodky na Slovensku.

Jednoznacne doporucujem.