Electrolux EDH 3498 RDL

9 kg
Hlučnosť
65 dB

• , zakúpené v Andreashop Šaľa

• Sušička prádla je výborná vec, už dávno som ju chcela prádlo je neskutočne voňavé a hebké. Všetkým môžem len odporúčať. Vysuší aj periny a vankúše a bavlnenom prádle ani nehovorím.
    • Niektoré kúsky prádla sú trošku pokrčené.

Tento produkt som si vybrala aby som už nemusela po byte všade mať sušiaky prádla, nakoľko sme štvorčlenná rodina, sušička prádla sa nám veľmi zíde. S produktom som veľmi spokojná. Patrí podľa mňa k tým drahším sušičkám ale nechcela som riskovať. Programy sú veľmi zrozumiteľné dá sa nastviť jazyk krajiny. Veľmi ma potešilo, že je možnosť naplniť do sušičky až 9 kg prádla. V pohode vysuší aj periny, návliečky. Pre mňa výborná kúpa, už dávno som ju mala mať doma.

• - je tichá
    • - ovládanie zrozumiteľné / aj v SK /
    • - veľký bubon
    • - netreba napojiť na odpad
    • - ľahké čistenie filtrov
    • - zatiaľ nič

Aj keď som sušičku použila asi 3x som veľmi spokojná. Prádlo ostalo mäkké a hlavne nepokrčené. Podarilo sa mi oprať aj papierovú vreckovku, tak si viete predstaviť ako vyzeralo pradlo po vytiahnutí z práčky. Sušička nesklamala, prádlo bolo ako nové. Urcite dopručujem kúpu .

• , zakúpené v OKAY.sk

Je uplne super. Manzelke usetri vela casu, zehlenie :).

Typ sušičky
kondenzačné
Maximálna náplň
9 kg
Hlučnosť
65 dB

Táto sušička Electrolux vyniká luxusným dizajnom, ktorý je skvele doplnený XL LCD displejom. Sušička pojme až 9kg bielizne a disponuje tiež tichým Invertor motorom. Energetická trieda A + + + radí túto sušičku medzi špičku z hľadiska energetickej efektivity - využíva totiž nízkych teplôt k jemnému sušeniu Vašich vecí vďaka profesionálnej technológii dvojitého čerpadla. Sušička bola tiež ocenená Zlatým certifikátom Woolmark, ktorý zaručuje, že Vaša vlnená bielizeň bude Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• , zakúpené v Andreashop Šaľa

• Niektoré kúsky prádla sú trošku pokrčené.

• - je tichá
    • - ovládanie zrozumiteľné / aj v SK /
    • - veľký bubon
    • - netreba napojiť na odpad
    • - ľahké čistenie filtrov
    • - zatiaľ nič

• Vypracovanie
    • Ovladanie absolutne easy a po slovensky
    • Led osvetlenie bubna
    • Invertor
    • Tepelne cerpadlo
    • Pekny displej
    • Vyrobená v Poľsku :)

AEG je v podstate to iste, s lepsim dizajnom a neporovnatelne drahsie. Paci sa mi na nej to ze neposobi lacno. Uvidime kolko vydrzi.

• , zakúpené v OKAY.sk

Je uplne super. Manzelke usetri vela casu, zehlenie :).

• -pekny dizajn
    • -jednoduche ovladanie
    • -pradlo je mäkucke, nadychane, vysusene
    • -zmesti sa vela pradla
    • -maximalna spokojnost
    • -nic

-som spokojna,
    -velmi perfektna vec hlavne teraz pocas zimnych mesiacoch
    -za 2 hodinky super vysusene pradlo