Hotpoint TCD 83B 6HZ

Produkt nemá žiadne parametre.

• , zakúpené v Andreashop Šaľa

• veľký bubon, veľa programov - asi na každý druh prádla sa to dá použiť

dobrý pomer cena/osoh

• , zakúpené v Shoppie.sk

• pradlo krasne suche, aj zakurene v predizbe zaroven lebo dost hreje susicka ale to hodnotim ako plus v zime..
    • zatial nic

kupila by som si ju znova keby som sa mala nanovo rozhodnut

• odteraz žiadne prádlo na sušiaku

odporúčam

Produkt nemá žiadne parametre.

Kondenzačná sušička Futura Hotpoint-Ariston

• Náplň prádla sušenia: 8 kg
  • Trieda energetickej účinnosti: B
  • Energetická spotreba cyklus bavlna: 4,49 kWh
  • Dĺžka cyklu bavlna: 145min

LCD displej 16 programov

Senzorové automatické sušenie - 3 úrovne: (na zavesenie, do bielizníku, na žehlenie) časované sušenie jednoduché žehlenie

Starostlivosť pred a po sušení

Časovač odloženého štartu

Ukazovateľ zásobníka vody

Program Woolmark Silver Care - Vlna

Program pre plyšáky

Program Heat & Enjoy - ohrev uterákov antialergénne program osvieženie bielizne detský program

Filter vo dverách na textilný prach

Priemer plniaceho otvoru 38 cm

Nerezový bubon s obojsmerným otáčaním

Kapacita zásobníka na kondenzovanú vodu 5 l

Závesy dverí vpravo - (nie je možné zmeniť smer otvárania)

Možnosť stohovania s práčkou (obj. kódy medzikusov 36054 alebo 38803)

• Farba: Biela s antracitovým dvierkami

odporúčam

• , zakúpené v Andrea Shop

dobrá cena, jednoduché ovládanie

• , zakúpené v OKAY.sk

• je to super nemam čo dodat

mohla som si ju kupit skor

• , zakúpené v DOMOSS

• dobrá cena
    • výborný pomocník v domácnosti, nemusím mať plný dom sušiaceho sa prádla hlavne v zime a daždi

po dlhých rokoch som si konečne kúpila dokonalého "sluhu", ktorý šetrí môj čas a energiu,
    pracuje perfektne,
    vrelo odporúčam všetkým