LG RC8055AH1Z

Vnútorné osvetlenie bubna
Zvukový signál
Eko sušenie

• , zakúpené v TPD.sk

• bala som sa do toho dať hocico, ale zatial mám skusenosti, že suší šetrne.
    • trochu velka. zistila som, ze namá funkciu našuchorenia, ale to bude asi moja chyba, ze som si to nevšimla.

po prvych pokusoch som spokojna. odložila som sušáky, tak sa z nej zatiaľ teším. uvidím čo povie ročné zúčtovanie elektriny...

• Splna všetko co sa ocakava v danej cenovej kategorii
    • Trochu hlučnejšia prevádzka

Spokojná

• , zakúpené v TPD.sk

Je to nasa prva susicka, cize neviem porovnat s inymi, ale ked si najdete programy vyhovujuce, tak susi skvele

Typ sušičky
Ochladzovanie
Vnútorné osvetlenie bubna
Zvukový signál
Eko sušenie

BUBNOVÁ SUŠIČKA NA 8 KG BIELIZNE S TECHNOLÓGIOU TEPELNÉHO ČERPADLA | ENERGETICKÁ TRIEDA A ++ (V ROZSAHU A +++ AŽ D) | SMART DIAGNOSIS ™ | SENSOR DRY

Automatické čistenie kondenzátora
Vďaka samočistiacemu kondenzátora LG sa už nemusíte starať o opakované vysávanie strapkanina zo sušičky, aby správne fungovala. Sušička automaticky čistí kondenzátor až sedemkrát počas cyklu sušenia, čo vám poskytuje viac času na iné úlohy, alebo si môžete urobiť prestávku!

Účinnosť kondenzácie A pre menej vlhkosti
LG sušičky ponúka až 90% účinnosť kondenzácie. Na rozdiel od konkurencie, sušičky LG odstraňujú skoro všetku vlhkosť, odevy idú zo sušičky dostatočne suché, menej pokrčené a bez statickej elektriny.

Obojsmerná rotácie bubna
Bubon sušičky LG sa otáča oboma smermi, čo zabraňuje zamotávaniu odevov alebo tvorbe pokrčenia.

Smart Diagnosis ™
Stlačte, počúvajte a určite diagnózu. Diagnostika až 28 prípadných technických problémov našich sušičiek.

Veľká kapacita
Väčší bubon pre väčšiu kapacitu náplne. Menšie frekvencie sušenie poskytuje viac voľného času pre vás a vašu rodinu.

Filter, ktorý sa ľahko čistí
Okrem jednoduchého čistenia tento filter neblokuje žiadnu časť sklenených dvierok, čo umožňuje ničím neobmedzený pohľad na bielizeň vnútri.

Bubon z nerezovej ocele
Bubon NeveRust ™ z nerezovej ocele naozaj nikdy nezrezne! Materiál bežných lakovaných bubnov sa postupne odlupuje, ale bubon z nerez ocele je odolný proti poškriabaniu, vyzerá skvele a čisto dlhšiu dobu.

HLAVNÉ VLASTNOSTI

• Energetická trieda A ++ (v rozsahu A +++ až D)
  • Smart Diagnosis ™
  • sensor Dry
  • nerezový bubon
  • Rotácia bubna v oboch smeroch
  • Automatické čistenie kondenzátora

• Suché do skrine
  • veľmi suché
  • extra suché

• , zakúpené v TPD.sk

• bala som sa do toho dať hocico, ale zatial mám skusenosti, že suší šetrne.

• Splna všetko co sa ocakava v danej cenovej kategorii
    • Trochu hlučnejšia prevádzka

Spokojná

• , zakúpené v TPD.sk

• Susicka je skvela, zatial pracuje ako ma. Pradlo je krasne makke a nadychane. Max.spokojnost

super, odporucam