Siemens WT 46W564BY

65 dB
Vnútorné osvetlenie bubna
Eko sušenie

• , zakúpené v TPD.sk

• Spotreba sedí podľa udania výrobcu hneď som ju meral.Hlavne treba mať správny program.
    • Zdá sa mi že nádržka na vodu je malá alebo nám zle žmýka práčka .Po každom sušení je nadoba na vodu naplnená po okraj.V každom prípade ak chcete ušetriť za elektriku treba práčku z maximálnym odstredovaním cca 1400 ot./min.Aby potom sušička mala menej roboty.

Odporúčam vrelo super kvalita za rozumné peniaze.

• , zakúpené v TPD.sk

• Žiadne sušiaky po byte!!!
    • Treba miesto pre spotrebič.

Spokojnosť s dizajnom aj funkčnosťou. Právo nadýchané, mäkkšie a veľmi príjemné na dotyk, treba menej práva žehliť.

• , zakúpené v Alza.sk

• sušičku používam dosť často a zatiaľ žiadny problém. prádlo suché, nepoškodené.

spokojnosť

Hlučnosť
65 dB
Vnútorné osvetlenie bubna
Eko sušenie

Kondenzačná sušička iQ 700 s tepelným čerpadlom a samočistiacim kondenzátorom zaručuje nízku spotrebu počas celej životnosti spotrebiča

Čistenie kondenzátora nie je potrebné a spotreba energie zostáva na trvalo nízkej úrovni vďaka samočistiacemu systému.

Trieda spotreby energie A++.

Výnimočne nízka spotreba energie.

Nízka prevádzková hlučnosť (65 dB).

Senzorom riadené sušenie "autoDry" technológia zabraňuje ...

• , zakúpené v TPD.sk

Odporúčam vrelo super kvalita za rozumné peniaze.

• , zakúpené v TPD.sk

• Žiadne sušiaky po byte!!!
    • Treba miesto pre spotrebič.

• , zakúpené v Alza.sk

spokojnosť

• , zakúpené v HEJ.sk

• je to vynikajúca sušička prádla
    • ľutujem len, že som si ju nezakúpila skor

• Všetko rýchlo suché
    • Zráža bavlnené tričká a košele

Pomocník na nezaplatenie

• veľký výber programov
    • dobrá cena za vynikajúcu kvalitu
    • ľahká údržba filtrov
    • nedá sa nastaviť odložený štart

Odporúčam každému. Prádlo je suché, voňavé. Keď ho vyberiete hneď po dosušení, krásne sa vyrovná. Len nesmie zostať v sušičke do vychladnutia, lebo potom je pokrčené. Odkedy ju mám, sušiaky nepoužívam a nežehlím. :)

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• jednoduche ovladanie, lahko sa manipuluje pri cisteni a vylievani vody, kratky cas susenia, vypocitava cas susenia, po vysuseni to mozete ulozit rovno do skrine a 80 percent pradla je ako po vyzehleni zehlickou, pradlo je makke, vonave - nepridavam ziadne vone ani chemikalie do susicky

skvely pomocnik, hlavne ked nemate radi zehlenie. odporucam. Skoda, ze to pradlo este nenaskace samo do skrin :)

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• praktická sušička, ktorú môžete umiestniť nad práčku, zatiaľ ju mám krátko a ešte som nevyskúšala všetky funkcie. Ide relatívne ticho a suší dobre
    • snáď len ten displej by mal byť výraznejší prípadne funkcie vyznačené farebne. Je to dosť fádne a slabo viditeľné.

tento produkt som si vybrala na základe značky siemens je siemens. Zatiaľ som so sušičkou spokojná až na ten slabo viditeľný displej, ak by boli farebné znaky bolo by to ideálne.

• Suší výborne, nie je hlučná.
    • Musí byť ale za zavretými dverami, vtedy ju takmer nepočuť.
    • Tlačítko START niekedy nereaguje dobre, musím stláčať viac krát. Zatváranie dvierok by mohlo byť menej hlučné a jemnejšie.

Je to moja prvá sušička, takže neviem porovnať s ostatnými.
    Kúpila som si ju hlavne preto, že má samočistenie kondenzačného filtra. Používam je necelé 2 týždne, takže ešte skušam čo na ktorom programe sušiť, aby bol výsledok najlepší. Prvé sušenie nedopadlo najlepšie, tričká boli dosť pokrčené, bola som sklamaná. Potom som zistila, že to bola moja chyba, naplnila som ju viac ako bolo treba. Teraz dávam menej prádla a tričká sú super vysušené a už vôbec nežehlím.Treba ich len rukou pohladiť, povyrovnávať a šup snimi do skrine. Všetko je po vysušení krásne mäkké a nadýchané. Prádlo pred vložením riadne povytriasam, aby sa čo najviac vyrovnalo. Suším aj tričká s gumenou potlačou, len ich treba prevrátiť a sušiť na syntetike, alebo na programe MIX, kde je nižšia teplota. Ponožky a slipy z bambusového vlákna sa nikdy nevysušia dobre, tie vždy dosúšam na časovom programe 20 minút, ale tie som aj na sušiaku sušila veľmi dlho. Teraz už na sušiaku nesuším, všetko ide do sušičky. Čistenie filtra je jednoduché. Je to úžasný pomocník, nikde sa nepotkýnam o rozložené sušiaky a to boli v našom byte 7 dní v týždni rozložené až dva. Odporúčam všetkým čo ešte váhajú či si sušičku kúpiť, kúpte si ju, je to úžasný pomocník.

• Tento produkt mi vybrala moja dcéra, ktorá má niekoľko rokov sušičku a tá jej veľmi pomáha pri dvoch deťoch.

Sušila som prádlo na balkóne. Teraz v tomto období som prádlo dosúšala doma. Táto sušička mi uľahčí prácu, sušila som v nej už trikrát. A už teraz viem, že mi bude veľkým domácim pomocníkom.