Siemens WT 48Y780

• spotreba
    • super suší
    • programy na všetko
    • prvotná investícia je vyššia

je kvalitná, znovu by som si vybrala túto istú.

• -vela programov snad na vsetko
    • -moznost nastavenia jemneho susenia (myslim ze nizsia teplota susenia) takze tam davam veci aj co stitok na obleceni neodporuca a zatial sa nestiahli ani ziadny problem
    • -senzory pekne urcia ci je oblecenie suche, netreba chodit a kukat ci oblecenie nehori ;D

za tu cenu som myslel ze okrem volitelnych programov sa bude v doplnkovych funkciach dat nastavit viac ako len 3 funkcie (intezita susenia 0 az +3, rychlost odstredenia oblecenia v pracke a jemne susenie), nechcem nikoho odradit je vela susiciek co nema ani tieto funkcie podla mojho nazoru susi fakt perfektne, ked nekombinujem tricka a mikiny v kope tak takmer vobec nekri oblecenie davam rovno do skrine, cca 10 triciek vysusi za 50 minut

Typ sušičky
kondenzačné
Maximálna náplň
8 kg
Hlučnosť
63 dB

Komfortné nastavenie sušiacich časových a senzorových a špeciálnych programov jedným otočným voličom. Kondenzačná sušička Siemens WT48Y780EU so softDry systémom sušenia. Vďaka technológii DUO-Tronic stačí proste nastaviť jeden zo sušiacich programov napr. suché na žehlenie, menej suché, suché do skrine. Všetko ostatné zariadi elektronika sušičky pomocou senzorov, ktoré pri dvoch nezávislých meraniach zisťujú teplotu a zostatkovú vlhkosť Vašej bielizne. Profesionálna Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• úsporná

• spotreba
    • super suší
    • programy na všetko
    • prvotná investícia je vyššia

je kvalitná, znovu by som si vybrala túto istú.

• -vela programov snad na vsetko

• , zakúpené v TPD.sk

• - veľký bubon (kapacita 8 kg vyberaná kvôli veľkosti pračky)
    • - malá hlučnosť
    • - netvori príliš teplo počas sušenia
    • - super spracovanie
    • - veľa programov
    • - kôš na sušenie svetrov a obuvi vo výbave
    • - žiadne

Super výrobok, za večer stíhame vyprať a vysusiť 2 pračky, čo je pri dvoch deťoch v zimnom období veľká výhoda. Určite doporučujem kúpiť, hlavne do bytov. Kvalita výrobku je super, proste najvyššia rada od Siemens - dobre sme vybrali. Hlučnosť počas sušenia je primeraná, vyberali sme aj podľa nej, nakoľko susička je umiestnená v kuchyni prepojenej s obývačkou a sušíme hlavne po večeroch.
    Vyššia cena zodpovedá kvalite výrobku.

Bez pripomienok

• , zakúpené v e-spotrebice

• ovladanie
    • cas a vysledok susenia
    • hlucnost

Doterajsia i ked zatial len kratka skusenost je len pozitivna.
    Mozno pre niekoho zlozitejsie ovladanie, ktore treba do cestiny (slovencina nie je) prepnut z anglictiny.
    Velky a prehladny display nazorne o vsetkom informuje. Vyborna je moznost zapnut detsku poistku a do buducna aj zmena smeru otvarania dvierok.

• vyborna
    • nemam co vytknut

odporucam

• , zakúpené v Shoppie.sk

• Spotreba energie,
    • Množstvo programov
    • Hodnotenie spokojných zákazníkov
    • nebol dodaný návod v češtine ani v slovenčine,po spojení s operátorom ochota dodania, ale stiahla som si z internetu na českých návodoch, takže žiadna tragédia

Hodnotenie spokojných používateľov
    Parametre
    Super vecička, poriadok v byte, žiadne visiace prádlo, hneď uskladnené do skríň
    Kupila som najprv dcere, lebo má 2 deti a kopu prádla, nerada žehlí a je blažená, po jej super skusenostiach som zakúpila aj ja, hoc som stará garda a so žehličkou si tykám, no čas s ňou strávený môžem teraz využiť na svoje hobby

• , zakúpené v Shoppie.sk

• - množstvo programov na mieru,
    • - na sušičku pomerne tiché (ale aj tak je v chodbe pri dverách),
    • - niektoré programy až nečakane rýchle,
    • - samočistiaci filter Siemens,
    • - naozaj viditeľné výsledky v porovnaní so sušením oblečenia v byte
    • - kondenzačná nádoba bola po jendom sušení plná až po okraj(!). sušička to nehlási (iba ak by som to nepostrehol) a tak nemam istotu, čo keď tam bolo vody viac a niekde vytiekla? Alebo prestala sušiť, lebo nemá miesto na kondenz?

Je to skvelá sušička. Neviem či stojí za tie peniaze, ale skôr môžem povedať, že za takúto sumu očakávama spoľahlivosť, ktorú zatiaľ ponúka ako aj pocit prémiového výrobku.
    Ideálne by bolo mať ju pri práčke, ale to u nás nie je možné. Tak ju máme v chodbe a napriek tomu, že táto je vedľa obývačky, vobec jej hluk neruší.
    Inak platia všetky PRO-PROTI vyššie spomenuté.
    Kúpil by som ju opätovne.