Siemens WT 66B200BY

• , zakúpené v Andrea Shop

• vyberala som podla recenzii a dtestu
    • susi rychlo, naozaj je bielizen sucha do skrine
    • znizena prasnost v byte

Vyberala som na zaklade recenzii a dtestu a je naozaj fantasticka. Susi velmi rychlo, zvycajne do hodinky je vsetko ususene, zbavene prachu a chlpov z domacich milacikov. Zehlit sice treba, ale nie vsetko a to co zehlim ide velmi rychlo. Uteraky su uzasne makkucke. Naozaj vyborny vyrobok

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• tichý chod, veľký bubon, suší perfektne, množstvo programov, ľahké čistenie, skrátka siemens nesklamal. Jedine čo nechápem ako som doteraz mohla fungovať bez sušičky :) Nežehlím, nevešiam na sušiaky.....skrátka super.

Jednoznačne odporúčam, sušička je perfektná, tichá, super suší, veľa programov, ľahké čistenie....

• Vyberal som podľa dtestu a som spokojný
    • Zlý návod,je to naša prvá sušička a chvíľu to trvalo kým sme prišli na všetky možnosti.

Odporúčam

• Maximálna kapacita v štandardnom programe bavlna: 8 kg
  • Druh sušenia: kondenzačný
  • Trieda spotreby energie: A++

ActiveAir Technology

Ročná spotreba energie 225.0 kWh/rok, na základe 160 cyklov v štandardnom programe bavlna s plnou a polovičnou náplňou, a spotreba v úsporných programoch. Skutočná spotreba je závislá na spôsobe použitia spotrebiča

Spotreba energie v štandardnom programe s plnou náplňou 1.79 kWh a s polovičnou náplňou 1.02 kWh

Spotreba energie vo vypnutom stave 0.1 W a v zapnutom stave 1 W

Dĺžka ponechania v zapnutom stave: 30 min

Program "Bavlna" používaný pri plnej a čiastočnej náplni je štandardný program sušenia, na ktorý sa vzťahujú informácie na energetickom štítku a informačnom liste, tento program je vhodný pre sušenie normálne mokrého bavlneného prádla a je to najúčinnejší program z hľadiska spotreby energie pri bavlne

Vážená dĺžka trvania štandardného programu bavlna s plnou náplňou: 106 min

Dĺžka trvania štandardného programu bavlna s plnou náplňou 134 min a polovičnou náplňou 85 min

Trieda účinnosti sušenia: B na stupnici od G (najmenej účinný) do A (najúčinnejší)

Priemerná účinnosť sušenia v štandardnom programe s plnou náplňou 88 a polovičnou náplňou 88

• Vážená účinnosť sušenia v štandardnom programe bavlna s plnou a polovičnou náplňou: 88
  • Hlučnosť: 65 dB (A) re 1 pW
  • Programy: špeciálne programy: vlna finish, mix, uteráky, časový program-teplý, časový program studený, sportswaer, perie, super 40´, košele/blúzky
  • Špeciálne funkcie a nastavenia: cyklus našuchorenia: 60 min na konci programu (možnosť kedykoľvek v priebehu sušenia prerušiť a bielizeň vytiahnuť), tlačidlá pre voliteľné funkcie: start/pauza, šetrný, akustický signál, jednoduché žehlenie, dĺžka programu, jemné nastavenie výsledku sušenia, 24 hod. nastavenie ukončenia programu

KOMFORT A BEZPEČNOSŤ:

SelfCleaningCondenser - samočistiaci kondenzátor - niekoľkonásobné automatické prepláchnutie kondenzátoru počas sušenia

DUO-Tronic

Komfortné nastavenie sušiacich časových, senzorových a špeciálnych programov jedným otočným voličom

LED-displej - zobrazenie zostávajúceho času a 24 odloženie konca programu, indikácia stavu programu, špeciálne funkcie

• Sušiaci systém SoftDry:veľký nerezový bubon, elipsovité prelisy, asymetrické unášače v tvare vlny
  • Anti-Vibration design: zaručuje väčšiu stabilitu a tichší chod pri praní a odstreďovaní

Mechanická detská poistka proti otvoreniu dvierok

Signál na konci programu

Presklené dvierka plniaceho otvoru, záves dvierok vpravo

Komfortný zámok dverí

Rozmery zabaleného spotrebiča (mm) 890 x 630 x 670 mm

• Hmotnosť netto (kg): 55 kg
  • Hmotnosť brutto (kg): 56 kg
  • Hlučnosť v dB: 65 dB

Senzor vlhkosti , autom. cez zisťovanie vlhkosti

Ukazovateľ priebehu sušenia LED displej

Možnosti časovej predvoľby plynule

• Čas ochrany proti pokrčeniu: 60 min
  • Objem bubna (l): 112 l
  • Materiál bubna: ušľachtilá oceľ
  • Špeciálne programy na sušenie: časový program studený, časový program teplý, mix, uteráky, vlna finish
  • Max. výška na odčerpanie: 100 cm
  • Hĺbka pri otvorených dvierkach: 1091 mm
  • Výška zabaleného spotrebiča (mm): 890 mm
  • Šírka zabaleného spotrebiča (mm): 630 mm
  • Hĺbka zabaleného spotrebiča (mm): 670 mm
  • Ďalšie možnosti ovládania: časový program studený, časový program teplý, mix, uteráky, vlna finish

• , zakúpené v Andrea Shop

• vyberala som podla recenzii a dtestu
    • susi rychlo, naozaj je bielizen sucha do skrine
    • znizena prasnost v byte

• KRÁTKY ČAS SUŠENIA /NAPR.UTIERKY ZA 80 MIN/
    • AUTOMATICKY VYHODNOCUJE VLHKOSŤ PRÁDLA A K TOMU PRISPOSOBUJE ČAS SUŠENIA
    • OSVETLENIE BUBNA
    • SUŠIČKA OBČAS VYDÁVA ČUDNÉ ZVUKY /UPOZORŇUJÚ NA TO AJ V MANUÁLE TAKŽE TO TAK ASI MUSÍ BYŤ/
    • MIERNE VYŠSIA HLADINA HLUKU

SUŠIČKU MÁME KRÁTKOALE CELKOVO SPOKOJNOSŤ,V TEJTO CENOVEJ HLADINE NEMÁ CHYBU

• Vyberal som podľa dtestu a som spokojný

Odporúčam

• Velmi spokojna
    • Nenasla som

Spokojnost, neviem ako sme mohli bez nej existovat :-)

• , zakúpené v Vstavanespotrebice.sk

• skveli pomocník

je to ozaj skveli pomocník ušetri čas sušenia aj vlhkosť dome nemusí sa vešať bielizeň po sušiakoch

• , zakúpené v DATART.sk

super, nakupovala som podla vysledkov v d-teste a som zatial spokojná.

• , zakúpené v DATART.sk

vybral som si výrobok preto, lebo som mal o ňom dobré referencie

• , zakúpené v DATART.sk

• Vyborny pomocnik, pradlo makke, vonave a ked sa vytiahne zo susicky hned a pekne pouklada, tak vobec nie je treba zehlit.
    • Ze som susicku nekupil uz skor :)

Velmi dobry pomocnik v domacnosti. Hlavne v tomto jesennom a zimnom pocasi. Jednoduche ovladanie. Je to aj dobry televizor pre deti.

• Dobre susi.
    • Trosku hlucna, ale to je asi kazda susicka.

Odporucam. Kupil by som znovu.