Whirlpool AHIC 792

• , zakúpené v DOMOSS

• perfektne vysušené mäkučké prádlo
    • ľahká obsluha
    • zrozumiteľný návod

Tento produkt by som odporúčala každému, kto hľadá kvalitnú sušičku prádla s príjemným dizajnom za super cenu.

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• suché prádlo za krátky čas
    • jednoduchá inštalácia aj obsluha
    • ľahké čistenie filtrov
    • vyššia hlučnosť, ale zatvorené dvere hluk stlmia

Výborný pomocník do domácnosti, vyberali sme na základe spotreby energie, oceňujem hlavne 6.zmysel

skvela susicka. nemam zatial s cim porovnavat ale splnila ocakavanie. dobry pomer cena vykon

Typ sušičky
Ochladzovanie
Vnútorné osvetlenie bubna
Eko sušenie

KONDENZAČNÁ SUŠIČKA

Kondenzačná sušička s tepelným čerpadlom v energetickej triede A++, kapacita sušenia 7 kg bielizne. 6. ZMYSEL™ InfiniteCare využíva superúčinú technológiu tepelného čerpadla, kombinuje mimoriadny sušiaci výkon s výraznou úsporou energie a vďaka novému tvaru stien bubna a zdvíhacím rebrám s prívodom vzduchu aj maximálnu starostlivosťou o najjemnejšie textílie. Špeciálny asymetrický pohyb bubna WAWE MOTION zabezpečuje rovnomerné rozloženie odevov v bubne a umožňuje ľahký prechod vzduchu cez ich vlákna. Jedinečná eliminácia záhybov a ešte účinejšií odvod vlhkosti.

Vlastnosti

Syntetika áno

Zmiešaná bielizeň áno

Hodváb áno

Vlna/syntetika áno

Program pre veľké kusy bielizne áno

Jemná bielizeň áno

Rozmery (vxšxh) 845x596x632 mm

Rozmery s obalom (vxšxh) 875x640x666 mm

Hmotnosť 47,0 kg

Hmotnosť s obalom 49,0 kg

Recenzie Whirlpool AHIC 792 (9)

• , zakúpené v DOMOSS

• perfektne vysušené mäkučké prádlo
    • ľahká obsluha
    • zrozumiteľný návod

• Energetická trieda
    • Veľa programov rozdelených podľa typu prádla a hmotnosti sušeného prádla
    • Rýchle sušenie
    • 7 kg, veľký bubon
    • Sušička si prepočítava čas sušenia podľa vlhkosti v prádle
    • Rýchle čistenie- dostupné filtre
    • 5 L zberná nádoba na kondenzovanú vodu
    • Možnosť napojiť aj na odtok
    • Možnosť otočenia dvierok na Ľ/P stranu
    • Prádlo je po vysušení krásne nadýchané/jemné a voňavé
    • Osvetlenie bubnu
    • Priehľadné dvierka
    • Jednoduchá obsluha a pre chlapa :-)
    • Pri niektorých programoch by bolo možno vhodné vedieť, pri akej teplote sa prádlo suší

Hlučnosť je mierne vyššia ako pri práčke, ale osobne mi to neprekáža.
    Je to naozaj perfektný pomocník v domácnosti, zvlášť, keď je vonku studené a sychravé počasie, že človek nemusí sušiť celé dni prádlo po sušiakoch, po radiátoroch, ale za cca 2 hodiny máte voňavé prádlo v skrini.
    Suší naozaj do sucha, ale je aj program, ktorý nechá prádlo jemne vlhké.
    Čo sa týka žehlenia, niektoré veci stále treba žehliť, resp, je to o tom akú mieru pokrčenia človek akceptuje, resp, z akého materiálu je prádlo, ale určite je prádlo menej pokrčené ako klasickým sušením. Prádlo je po vysušení krásne nadýchané/jemné/mäkšie a voňavé.
    Keď si človek predstaví, že z jedného sušenia sa do zbernej nádoby nazbiera cca 2,5 L vody, ktorá sa predtým vyparovala po izbách, verím, že to budem mať pozitívny efekt aj na vlhkosť v dome.
    Výrobca odporúča mať ju vo vetraných priestoroch, resp. keď ju chcete dať do komory bez okna, tak nechávať otvorené dvere.
    Mohli sme ju kúpiť aj skôr...

• Sušička je perfektná, nemusím vešať prádlo a sušiť kade tade, ale rovno vyberiem a ukladám do skríň.
    • Nič. akurát som ju mala zakúpiť skôr.

Už nemusím riešiť vlhkosť doma a hl.žehlenie! Sušičku som zakúpila 20.05.2015 v metre za dobrú cenu /319e/

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• Úsporná energetická trieda A++
    • Kapacita prádla 7 kg
    • Jednoduché čistenie
    • Množstvo programov
    • Nie je nutné pripojiť na odtok vody
    • Hlučnosť
    • Neschopnosť suché prádlo poskladať a vložiť do skrine :)

Sušička prádla je veľkým pomocníkom pre ženu v domácnosti - ide ruka v ruke s umývačkou riadu. Je to vec ktorú kým nemáte, nepotrebujete, akonáhle si ju kúpite, už bez nej neviete žiť.
    Konkrétne tento model som si vyberala na základe energetickej triedy a ceny. Pomer cena výkon sa mi zdal najideálnejší a z hľadiska servisu som zvolila Wirphool.
    Kapacita prádala 7 kg je dostatočná, sušička má veľký bubon, takže naraz vie vysušiť komplet postelné obliečky z dvoch postelí, dvojplachtu aj obliečky z detskej postielky.
    Vôbec si nerobte hlavu z visačiek - na väčšine vecí nájdete neodporúčanie sušiť v sušičke prádla - ja tam dávam všetko a zatiaľ sa nič nestalo - pozor len na zapaľovače v manželových teplákoch.
    Množstvo programov poteší - väčšinou však využijete kombinovaný program - syntetika bavlna, ktorý podľa môjho názoru suší najlepšie a všetko - dokonca som ho použila aj na vlnenú deku.
    Popravde, nikdy neboli naše uteráky také hebké ako teraz. Asi ani keď sme ich kúpili :)

• , zakúpené v Shoppie.sk

• perfektne vysuší maximalnaspokojnost

so sušičkou som spokojna,má 6zmysel,ktorý sám nastaví počas sušenia čas.prádlo je suche nedokrčene

Výborný pomocník ,hlučnosť porovnateľná práčke

spokojný

• , zakúpené v HEJ.sk

Toto je moja prvá sušička, ktorú mám. Výborný produkt, ale ten, kto si chce sušičku umiestniť do bytu, tak by mal počítať s tým, že je pomerne hlučná. Ja ju mám v pivnici, tak mi to nevadí.