Whirlpool AZB 889

Detská poistka
LCD displej
Odložený štart
Ochladzovanie

• Vyborna cena, zatial som ju 2x zapol ale vyzera ze susi vynikajuco.
    • Este ze mám pračovňu. Vysoká hlučnosť. Urcite sa nehodi do bytovky

• rychle susenie
    • trochu hlucnejsia

+/- OK doporucujem tam kde sa da umiestnit mimo obytneho priestoru, alebo ju jednoducho nepustat cez noc (odlozeny start)

- je to skok vpred oproti predchadzajucej susicke Candy ktora vydrzala 5 rokov a boli s nou len same problemy, cas susenia je teraz aj polovicny + ma dobre funkcie (napr. proti pokrceniu)

• Úspora času v domácnosti

Primeraná cena
    Výrobok zatiaľ funguje, trochu je hlučný, ale manželka je s ním spokojná.
    Áno odporúčam ho ostatným a už dali na moju radu - (syn s nevestou)

Maximálna náplň
LCD displej
Odložený štart
Ochladzovanie

SUŠIČKA BIELIZNE

Kondenzačná sušička s technológiou 6. ZMYSEL™ automaticky zaznamená úroveň vlhkosti každej náplne a nastaví podľa nej parametre sušenia. Senzory neustále kontrolujú proces od začiatku až do konca sušenia, riadiaca jednotka nastaví čas a výkon sušenia pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

KONDENZAČNÉ SUŠENIE zabezpečí, že para vo vnútri spotrebiča sa zráža a hromadí v zbernej nádobe, ktorá má kapacitu 5,1 litrov. Sušičky sú vybavené čerpadlom a skondenzovaná voda môže byť vyčerpávaná von do kanalizácie.

Typ voľne stojaca

Kategória kondenzačná s priamym ohrevom

Vlastnosti

Senzorová technológia 6.ZMYSEL™

Energ. trieda B

Kapacita sušenia 8 kg

Spotreba energie - extra suchá bavlna 8 kg 4,48 kWh

Trvanie programu - extra suchá bavlna 8 kg 120 min

Spotreba energie - bavlna na žehlenie 8 kg 3,25 kWh

Trvanie programu - bavlna na žehlenie 8 kg 92 min

Možnosť zmeny smeru otvárania dverí áno

Hlučnosť pri sušení 70 dB

Rozmery (vxšxh) 845x596x632 mm

Rozmery s obalom (vxšxh) 875x640x666 mm

Hmotnosť 40,0 kg

Hmotnosť s obalom 42,0 kg

• Vyborna cena, zatial som ju 2x zapol ale vyzera ze susi vynikajuco.
    • Este ze mám pračovňu. Vysoká hlučnosť. Urcite sa nehodi do bytovky

• rychle susenie
    • trochu hlucnejsia

• Úspora času v domácnosti

Primeraná cena
    Výrobok zatiaľ funguje, trochu je hlučný, ale manželka je s ním spokojná.
    Áno odporúčam ho ostatným a už dali na moju radu - (syn s nevestou)

• , zakúpené v HEJ.sk

• Krásna dizajnová sušíčka. Vhodná do každej domácnosti.
    • Naozaj dosť hlučná.

Super sušička, spĺňa všetky fukcie, má rôzne programy. Ale je dosť hlučná, treba zavrieť samostatne niekde do izby, inak v kuchyni tak ako ju máme my, je veľmi hlučná pri sušení.....

Veľmi dobrý pomocník a šetrič času

• , zakúpené v OKAY.sk

• prádlo je úplne suché, 6zmysel perfektne naprogramuje a prepočítava čas sušenia podla vlhkosti prádla
    • zatial nič

Ja som velmi spokojná

• tichsia ako jej predchodca + menej tepla a vlhka produkuje v kupelni
    • zatial nic

dufam, ze vydrzi dlhsie ako jej predchodca (viac ako par mesiacov po konci zaruky)

• , zakúpené v OKAY.sk

• veľký objem prádla, jednoduchá obsluha
    • trocha viac hluku

Je to naša prvá sušička, takže nemám s čím porovnávať, ale polovička si je nevie vynachváliť. Šetrí čas, skoro vôbec nežehlíme...super

• dobrá cena,Whirpool kvalita
    • hlučnejší chod

Zatiaľ som spokojný.

• , zakúpené v Alza.sk

• ozaj to funguje, vysuší bez rpblémov
    • veľa programov
    • nie je hlučná