Whirlpool HSCX 80420

65 dB
Počet programov
Tepelné čerpadlo

• , zakúpené v Andreashop Šaľa

• Tovar nám prišiel poškodený.

• Uplne som spokojna
  • , zakúpené v TPD.sk

je to moja druhá sušička, ta prvá (tiež whrpl) vydržala 8 rokov, používaná min. 5x týždenne, táto je tichá, voľba programov vyhovuje, štandardne používam max.3, čistenie filtrov jednoduché, aj spodný stačí vybrať a vyčistiť vodou, už len aby pár rôčkov vydržala

Typ sušičky
Hlučnosť
65 dB
Počet programov
Tepelné čerpadlo

Whirlpool HSCX 80420 je kondenzačná sušička bielizne s tepelným čerpadlom v energetickej triede A++ s dotykovým displejom

• elektronická, technológia 6.ZMYSEL
  • špeciálne programy: vlna, jemná bielizeň, paplóny
  • prídavné funkcie: extra jemné sušenie, rýchle sušenie, extra prevetrávanie

6.ZMYSEL využíva superúčinnú technológiu tepelného čerpadla, kombinuje mimoriadny sušiaci výkon s výraznou úsporou energie a maximálnou starostlivosťou o textílie. Unikátny bublinkový povrch bubna s prevetrávacími rebrami dokonale nadnáša jemnú bielizeň, aby sa pri sušení nepoškodila.

Technológia 6.ZMYSEL automaticky zaznamená úroveň vlhkosti každej náplne a nastaví podľa nej parametre sušenia. Senzory neustále kontrolujú proces od začiatku až do konca sušenia, riadiaca jednotka nastaví čas a výkon sušenia pre dosiahnutie najlepších výsledkov. WAVE MOTION je špeciálny asymetrický pohyb bubna, ktorý zabezpečuje rovnomerné rozloženie odevov v bubne a umožňuje ľahký prechod vzduchu cez ich vlákna.

• , zakúpené v Andreashop Šaľa

• Tovar nám prišiel poškodený.

• Uplne som spokojna

v

• , zakúpené v TPD.sk

• Sušičku mám len týždeň ale dala som jej už zabrať. Zatiaľ som nezistila nedostatky.
    • Slabý zvukový signál ukončenia sušenia

• Neskutočná pomocníčka ,
    • veľmi sa vytešujem - prádlo mäkučké ,bez prachu,
    • voňavé, nepokrčené.
    • Sama si vyhodnotí váhu prádla a určí si čas sušenia.

Dlho som sa rozhodovala akú si objednať
    a som veľmi spokojná s týmto výberom.
    Pomer ceny a kvality - super

• Fantastický pomocník pre domácnosť

Odporúčam každému

• , zakúpené v DATART.sk

som spokojna

• Po dvoch mesiacoch 3krat ta istá chyba .

Ak vrátia peniaze,tak kúpim innu.

• tichá
    • dobre vysuší
    • jednoduché a zrozumiteľné ovládanie
    • dobrý prístup k filtrom
    • trošku ťažšie ide dole vrstva prachu zo spodného filtra
    • po dokončení sušenia len raz pípne a asi 10 min svieti na displayi end, tak keď sa vrátim po dlhšom čase, neviem či ešte suší alebo skončila (možno len my máme nastavený nejaký šetriaci režim)

Využili sme akciu pre vianocami, kde whirlpool vracal 50e
    Po montáži pískala, ale po telefonáte prišiel do troch dní servisák a napravil zle zmontovaný zadný kryt
    Cashback na účte už tri po registrácii
    Má pekný display a jednoducho sa ovláda