Heureka.sk - nákupný radca

Špecifikácia Beko DH 8534 CSRX

Parametre Beko DH 8534 CSRX

Popis produktu

Ukážte vašej bielizni, čo znamená skutočná starostlivosť a zverte ju do rúk prvotriednej sušičky Beko. Prekvapí vás jej jednoduché ovládanie, inteligentné funkcie a precízny výkon. Automatický systém ochráni vašu bielizeň pred pokrčením. Programy určené na sušenie džínsov, košieľ či detského oblečenia sa postarajú o jemné zaobchádzanie a dôkladné vysušenie. Spotrebič pojme až 8 kilogramov bielizne a dokáže sušiť rôzne druhy materiálov naraz – či už ide o bavlnu alebo syntetické tkaniny. V neposlednom rade vás poteší elektronický detský zámok alebo možnosť expresného sušenia.

Žehlite s radosťou

Sušička poteší každého, kto má rád nepokrčenú bielizeň. Disponuje nielen automatickým systémom chrániacim pred pokrčením, ale aj funkciou, pomocou ktorej sa bubon aj po ukončení sušenia ešte každú minútu otočí. Jednotlivé kusy oblečenia sa tak od seba oddelia, nebudú pokrčené a veľmi ľahko ich vyžehlíte. Sušičku tak možno zapnúť aj bez nutnosti vybrania bielizne ihneď po skončení programu sušenia.

Žehlite s radosťou
Zabudnite na triedenie bielizne

Zabudnite na triedenie bielizne

Netrápte sa triedením na bavlnené a iné odevy. Inteligentný program Mix vysuší bavlnu spolu so syntetickými materiálmi bez toho, aby došlo k akémukoľvek poškodeniu oblečenia.

Inteligentné funkcie (nielen) pre zaneprázdnených

Dať pozor na zvedavé detské ruky je občas náročné – sušička preto ponúka možnosť elektronického zámku, ktorý zaistí bezpečnosť nielen vašich detí, ale aj oblečenia. Program Denné sušenie zasa dokáže veľmi rýchlo vysušiť až 4 kilogramy bielizne. Ušetríte tak čas a vaše obľúbené tričko bude navyše ihneď suché.

Inteligentné funkcie (nielen) pre zaneprázdnených
Zvládne aj jemnú bielizeň

Zvládne aj jemnú bielizeň

Oblečenie z jemných tkanín a vlny nemusíte odkladať na vešiak. Postarajú sa oň programy špeciálne vyvinuté pre tento typ materiálov. Pri nízkej teplote a pomalých otáčkach bubna sa vaše odevy budú cítiť ako v bavlnke.

Pre celú rodinu

Sušička Beko disponuje množstvom inteligentných programov šitých na mieru všetkým typom oblečenia. Pri použití režimu na sušenie košieľ sa nemusíte obávať ich poškodenia či vyblednutia farieb. Funkcia určená výlučne na džínsové materiály si dokonale poradí so sušením hrubších látok. S programom BabyProtect na vás bude po vybratí zo sušičky čakať dokonale čistá bielizeň, jemnejšia, než kedykoľvek predtým.

Pre celú rodinu
Ľahšie to už ani nejde

Ľahšie to už ani nejde

Pomocou automatického senzora sušenia si jednoducho nastavíte požadovanú vlhkosť aj optimálnu teplotu. Nemusíte sa trápiť ani odhadovaním času sušenia. Snímač FlexySense umožní nastavenie požadovaného stupňa a zariadenie sa pri dosiahnutí zvolenej úrovne samo zastaví. Možnosť otočenia dvierok zasa znamená dokonalé prispôsobenie sa vášmu priestoru.

Parametry produktu

Súhrn

Výrobca Beko opraviť
Typ sušičky ? kondenzačná opraviť
Maximálna náplň ? 8 kg opraviť
Spôsob umiestnenia ? voľne stojaca opraviť
Hlučnosť ? 64 dB opraviť
Počet programov 16 opraviť
Tepelné čerpadlo ? áno opraviť
Kôš na sušenie vlny a obuvi áno opraviť

Energetické údaje

Spotreba el. energie ? 176 kWh opraviť
Energetická trieda ? A+++ opraviť

Rozmery

Výška 85 cm opraviť
Šírka 60 cm opraviť
Hĺbka ? 61 cm opraviť
Hmotnosť 51.5 kg opraviť

Funkcie a ovládanie

Detská poistka áno opraviť
LCD displej ? áno opraviť
Odložený štart ? áno opraviť
Vnútorné osvetlenie bubna áno opraviť
Zmena otvárania dverí áno opraviť
Zvukový signál áno opraviť
Refresh nie opraviť
Časovač áno opraviť
Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Kontaktujte nás!

Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť.
Ceny produktov sú vrátane DPH.