CANDY CS4 H7A1DE-S

Program pre vlnu
Tepelné čerpadlo
Samočistiaci kondenzátor

• , zakúpené v elektro MT

• Veľká výhoda je že je úzka oproti ostatným.
  • , zakúpené v Prva.sk

• úzka, no veľký objem bubna
    • časovač
    • výber programov
    • jednoduchá obsluha, aj čistenie filtrov
    • kontrolky ukazujúce nutnosť vyčistiť filtre
    • nikde neboli uvedené teploty, pri ktorých sa suší na jednotlivých programoch

So sušičkou som spokojná, uľahčila mi život, keďže popri štyroch deťoch a práčke s 5kg kapacitou periem cca 6x za týždeň. Kapacita bubna ma príjemne prekvapila, zatiaľ sa do nej zmestilo všetko, čo som natlačila do práčky. Dosť programov, pri každom na displeji ukáže približný čas, a stupeň sušenia (na žehlenie, rovno do skrine...) ak dosuší skôr, sama sa vypne. Používam na úplné vysušenie- keď viem, že budem môcť hneď po dosušení prádlo skladať- lebo inak sa pokrčí, alebo len na také presušenie, že šaty ostanú vlhké a ešte ich vyvesím ja sušiak a za pár hodím je to suché a nepokrčí sa mi to tak veľmi. Vadí mi, že pri programoch nie je uvedená teplota sušenia, musela som sama skúsenosťou zistiť, ktoré programy sušia pri vysokých a ktoré nižšími teplotami. Napr. program mix suší rýchlo, vysokou teplotou, program šport nízkou atď. Neodporúčam sušiť spodné prádlo s gumičkami, mám pocit, že sa mi začalo rýchlejšie rozpadávať :) Veľmi hlučná mi nepripadá, ale nemám s čím porovnať. Práčka pri žmýkaní hučí oveľa viac. Obsluha a čistenie jednoduché.

• , zakúpené v candysk

Počet programov
Program pre vlnu
Tepelné čerpadlo
Samočistiaci kondenzátor

Je absolútne unikátna vďaka svojim rozmerom a možno ju navyše ako jedinú na trhu kombinovať s úzkou (Slim) práčkou. Zaberajú len 46 cm na hĺbku pri kapacite 7 kg bielizne.

Nové dvierka Candy sušičiek sú umiestnené o 3,5 cm vyššie než ostatné, vďaka čomu sa budete ďaleko menej namáhať pri manipulácii s bielizňou. Šetrná starostlivosť pre Vašu bielizeň. Táto sušička sa skvele postará aj o najjemnejšie textílie.

• , zakúpené v elektro MT

• Veľká výhoda je že je úzka oproti ostatným.
    • -Úzka, zmestí sa do skrine s hĺbkou 60 cm.
    • -Dobre schne, s mnohými možnosťami nastavenia.
    • -Super cena za to, čo je!
    • -Nie, zvlhčuje prostredie.
    • -Nádrž na vodu v sklenených dverách je krásna.
    • Hlasito.

Používame ho už viac ako dva a pol roka. Môj partner je blázon do prania, často používa sušičku. Vydržal skúšku časom, zatiaľ bez problémov. Je úzka, takže sa zmestí do skrine IKEA. Mohla by som cez ňu prevrátiť dvere skrine, pretože stroj takmer nevypúšťa paru. Niekedy to robím preto, lebo je dosť hlučná, hoci chápem, že ani sušičky iných značiek nie sú veľmi tiché.
    Sme s ním veľmi spokojní!

• , zakúpené v Prva.sk

• , zakúpené v candysk

• Dobrá cena. Pekný, spolahivo pracuje. A hlavňe VYSUŠÍ
  • , zakúpené v TPD.sk

• Suší
    • Hlučná, ale je to moja prvá, tak neviem televantne posúdiť
    • malý priestor na uloženie. tichý s množstvom programov

Úzka veľkosť, spotreba energie

• spoľahlivé, oblečenie bude takmer nové: )
    • trochu hlučný

Všetko bolo v poriadku!

• Úzky, 5 rokov gari, a robí svoju prácu. Moja prvá sušička. Super! Neviem, ako som bez neho mohol žiť...

Tento produkt som si vybral na základe spätnej väzby od zákazníkov.

• Veľmi sa mi to páči. Je tichý, príjemný a svoju prácu vykonáva dokonale. Kúpu tohto stroja neľutujem.
    • Zatiaľ som nezažil

Nedostatok miesta v paneli na sušenie odevov

• Ušetrí mi to veľa času.

Som s ním veľmi spokojný. Je to skvelý pomocník pri domácich prácach.