Electrolux EDH 3498 RDE

Počet programov
Zvukový signál
Refresh

• , zakúpené v Andreashop Šaľa

Lahka manipulacia. Sk menu, pradlo je komplet suche do 1,5-2 hodin. Ovela vonavejsie. Nepokrcene a odzmolkovane. Ani som necakala, ze tato susicka bude nad moje ocakavania. A davam do nej vsetko a nic sa nescvrkne.

• , zakúpené v e-spotrebice

• Pekný dizajn
    • Jednoduchá obsluha
    • Dotykové ovládanie
    • Osvetlený bubon
    • Primeraná hlučnosť
    • Ľahké čistenie filtra
    • Dobre suší

Sušičku máme prvý krát a spĺňa to čo sme od nej očakávali. Keďže tu máme jeseň a sychravé počasie tak sušička bude určite dobrý pomocník do domácnosti. To hlavné kvôli čomu sme si ju zaobstarali je netvoriť v dome vlhké prostredie vhodné pre plesne. Zatiaľ sme ju použili len zopár krát a stále program sušenia skončil o dosť skôr ako bol udávaný čas sušenia, tým sa zníži aj spotreba elektriny oproti udávanej (na jedno sušenie).

• , zakúpené v HENRY - ITSK

• Vynikajúca voľba. Som so susičkou spokojná. Prádlo okrem vysušenia je zbavené žmolkov, vlasov, chlpkov, ktoré sa v práčke vždy nejaké zachytia. Filter na zachytávanie týchto častíc je možné po skončení sušenia aj povysávať. Voliteľnosť programov je prehľadné a zároveň praktické ovládanie senzor. dotyku.
    • Nenašla som žiadne mínusy

65 dB
Počet programov
Zvukový signál
Refresh

Vďaka technológii tepelného čerpadla táto sušička triedy A++ používa k šetrnému sušeniu vášho oblečenia nižšie teploty a spotrebuje dokonca o 58 menej energie než sušička triedy B. Vďaka funkcií Moje obľúbené môžete rýchlo spustiť všetky vaše obľúbené nastavenia pri každom použití tejto sušičky.

Čo je to invertor motor?

Invertor motor je vylepšením klasického motora s uhlíkmi, ktoré prenášajú elektrinu na rotor – je potrebné ich meniť a dochádza k značným trecím silám a iskreniu. Invertor motor je priamo elektronicky riadený a nepoužíva uhlíky, navyše tu dochádza k plynulej priamej regulácii. Spotrebič vďaka tomu dosahuje skvelých výsledkov pri minimálnej spotrebe energie a prakticky v tichosti.

Programy:

Bavlna

Syntetika

Športové oblečenie – pre športové oblečenie, ľahké a slabé tkaniny, mikrovlákno a polyester, ktoré sa nežehlia

Lôžkoviny – na sušenie jednej či dvoch prešívaných prikrývok a povlakov na vankúš (s perím, páperím alebo syntetickou výplňou)

Sušiak – sušenie športovej obuvi iba spolu so sušiakom (len pri modeloch s týmto príslušenstvom)

Vlna – šetrné sušenie prateľných vlnených odevov

Krátky – na sušenie bavlnených a syntetických tkanín pri nízkej teplote

Bavlna extra tichý – šetrne suší bavlnenú bielizeň s redukciou hluku na minimum. Tento program je možné použiť v noci.

Džínsy – na sušenie odevov pre voľný čas ako džínsy, mikiny, apod. Z rôzne silných materiálov (napr. pri krku, na manžetách, vo švíkoch)

Jemné – pre jemné prádlo

Jednoduché žehlenie – pre ľahko udržiavateľné tkaniny, pri ktorých je potrebné minimum žehlenia

Časované sušenie – s týmto programom môžete použiť funkciu Čas a nastaviť dĺžku programu

Osvieženie – na osvieženie uložených tkanín

Prídavné funkcie:

Čas sušenia – umožňuje nastaviť špeciálnu dĺžku sušiaceho programu

Proti pokrčeniu – predĺži štandardnú fázu proti pokrčeniu na konci sušiaceho cyklu, zabraňuje pokrčeniu bielizne

Stupeň sušenia – pomocou tejto funkcie je bielizeň lepšie usušená. K dispozícii sú štyri možné voľby: extra suché, na uloženie + (iba pre program Bavlna), na uloženie, na žehlenie

Spätný chod bubna – k šetrnému sušenie jemných a na teplotu citlivých textílií (napr. Akrylu, viskózy). Táto funkcia pomáha znižovať pokrčeniu bielizne.

Časované sušenie sa sušiakom – túto funkciu je možné použiť len spolu s programom Sušiak. Môžete nastaviť dĺžku programu 30 minút až 4 hodiny.

MyFavourite – vami nastavený program a funkcie môžete uložiť do pamäte spotrebiča a následne ho z nej vyvolať

Signál – pre vypnutie/ zapnutie zvukovej signalizácie

Detská poistka – zablokuje ovládanie

Dôležité informácie:

• Energetická trieda: A++
  • Náplň: 9 kg
  • Spotreba el. energie: 2,28 kWh/ cyklus
  • Hlučnosť: 65 dB
  • Počet programov: 13
  • Rozmery: 85×60×60 cm (VxŠxH)

Ďalšie informácie:

LCD displej s textom

Indikátory pre programy, prídavné funkcie, fázy programu, plnú nádobu na kondenzát, zanesené filtre

Technológia tepelného čerpadla – dosahuje nebývalej energetickej účinnosti – až o 40 úspory energie navyše

Senzor sušičky – senzor sníma, kedy je bielizeň vysušená na stanovenej úrovni. Elektronika tejto sušičky meria vlhkosť bielizne a ukončí sušenie, keď zostávajúca vlhkosť je v súlade s vlhkosťou požadovanou programom.

Doplnkové časové sušenie – na základe vyhodnotenia vlhkosti môže byť predĺžený

Spätný chod bubna – uvoľní šaty a zabraňuje zamotaniu a pokrčeniu

Voliteľný zvukový signál na konci programu

Motor invertor – energeticky efektívny, tichý a s dlhou životnosťou

Modrý kužeľ vnútri bubna – zaistuje nadýchanie bielizne počas sušenia

Nožičky: 4 nastaviteľné nôžky (+15 mm)

Hĺbka s presahmi (vr. dvierok, dosky ap.) – 630 mm

• , zakúpené v Andreashop Šaľa

• Energeticky úsporná
    • Moderný dizajn
    • Dotykové ovládanie - žiadne zastaralé kolieska
    • Jednoduchá údržba a čistenie
    • Prepočítava čas sušenia
    • Odstraňuje chlpy domácich zvierat a žmolky na oblečení
    • Prádlo bez zápachu
    • neviem

Práčku Electrolux používame už viac ako 10 rokov a vždy sme boli spokojní. Za 10 rokov bez poruchy a stále funguje. Preto sme sa rozhodli aj pre sušičku tejto značky. Zaujal nás nadčasový dizajn, bez trčiacich otočných koliesok a s dotykovým ovládaním. Dotykové ovládanie funguje bezproblémovo. Sušička suší rýchlo, má senzor vlhkosti a čas stále prepočítava, do 1,5 hod máme 10kg dokonale vysušeného a nepokrčeného prádla. Sušička je veľmi tichá, skúšali sme aj extra silent režim, a okrem narážajúcich zipsov oblečenia na bubon nie je počuť vôbec nič. Vzhľadom na to, že máme domáceho mazlíčka, bežne zostáva na prádle aj po praní množstvo chlpov, ktoré sa neodstránili. Po vysušení však prádlo vyberáme komplet čisté, odchlpené, voňavé a bez žmolkov. Filter sa čistí veľmi jednoducho. Prádlo veľmi pekne vonia. Ak ešte nemáte sušičku, vrele odporúčame. Nestrácajte čas vešaním a žehlením prádla.

• , zakúpené v e-spotrebice

• Dobre suší

• Nenašla som žiadne mínusy

Výborná voľba nákupu.

• Hladala som susicku s tepelnym cerpadlom a A++
    • Ocenujem dizajn, osvietenie bubna, velkost bubna.
    • Prakticka nadrzka na odstredenu vodu. Nikdy by som neverila kolko vody je v pradle.
    • Lahko udrziavatelny filter.
    • Senzor vlhkosti. Susicka vypne aj o polovicu prednastaveneho casu skor
    • Jednoduche ovladanie
    • Casom pridete na to ako najefektivnejsie nastavit program. Este som vsetky nestihla vyskusatJe ticha. Ma aj program tiche susenie ale este som neskusala
    • Ma prakticky kos na hracky, topanky...
    • Zatial nic

Mokre pradlo je teraz za par hodin oprate a vysusene. Makkucke a bez prachu. Usetri vela casu vesanim a zehlenim bielizne. V zime a necasi usetrite domacnost od zbytocnej vlhkosti.Je to velky pomocnik do domanosti. Susicku by som nemenila. Plnu pracku na 6 kil pradla zvladne do hodiny a pol bez problemov vysusit. Syntetiku este rychlejdie.

• , zakúpené v NAY Elektrodom

neviem