Recenzie Siemens WT48Y7W4

Pridané: 22. apríla 2018

• veľmi tichá
  • veľký bubon
  • dvojitý filter
  • pri dodržaní pokynov je prádlo suché, nie vlhké (pokiaľ bolo nastavené suché do skrine)
  • možnosť napojenia na odpad
  • samočistiaci kondenzátor

sušička je veľmi tichá, jediný hluk robia kadejaké zipsy, cvočky a kovové veci na oblečení búchajúce o bubon- v návode sa odporúča všetko pozapínať, zazipsovať.... (potvrdzujem)
dvojitý filter- prvý zachytí skutočne kopu prachu a vlákien, no časť prešla cez filter a zachytila sa na druhom.. dvojité filtre majú konkrétne bosch a siemens (neviem či všetky rady, prípadne aj iné značky)
Prádlo vysuší za pomerne krátky čas v závislosti od náplne a je skutočne suché. Niektoré košele a mimoriadne krčivé materiály treba ožehliť, inak ukladám hneď do skrine, čiže žehlenie z 90% odpadlo- a to neznesiem pokrčené veci
prvé sušenie je tak trochu na slepo, dala som program rýchly mix materiálov a bolo to trochu vlhké (kvôli nižšej teplote programu), následne som dosušila 30 min. programom a prádlo šlo rovno do skrine. Treba sa s tým trochu pohrať.
Odporúčam vybrať sušičku s väčším bubnom, ideálne 8-9 kg, lebo preplnená menšia sušička prádlo suší dlho, je vlhké a dokrkvané po skončení.
Váhali sme medzi touto sušičkou a parnou Bosch, nakoniec zavážila nižšia hlučnosť a vyššia energy trieda A+++
Pri správnom používaní funguje tak ako má, vrelo odporúčam
Plus množstvo funkcií ako odložený štart a následný 120 minútový udržiavací program pokiaľ človek nemôže prádlo po skončení sušenia hneď vybrať

Anonym
Anonym

Pridané: 18. septembra 2017

• spoľahlivo slúži už tri roky (predchádzajúci model WT 48Y780EU)
  • žiadne

fantastický pomocník