Whirlpool ST U 83X

62 dB
Počet programov
Program pre vlnu
Tepelné čerpadlo

sušička bielizne • voľne stojaca • kondenzačná s tepelným čerpadlom • energetická trieda A+++ • technológia 6. zmysel • kapacita 8 kg • objem bubna 120 l • 3D prúd vzduchu • ovládanie gombíkom + dotykové • dotykový displej • zobrazenie priebehu programu • zobrazenie zostatkového času • ECO monitor • hlučnosť 62 dB • 12 programov • ukazovateľ zanesenia filtra • indikácia plného zásobníka vody Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• po prvých sušeniach zatiaľ spokojnosť
    • prádlo tip top
  • , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Všetky prikrývky, periny a iné veľké predmety sú voňavé a vysušia sa do 3 hodín. Jednoducho ho MILUJEM!
    • Nič také!

Je to veľká pomoc. Prečo som si ho kúpil až teraz? ?

• , prevzaté z Heureka.cz
    • Používáme krátce ,ptejte se za rok

Standartní sušička jakých je na trhu spousta,kamarádka manželky ji má no a tak mi taky,co dodat.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • 10 rokov záruky na motor.
      • Energetická trieda A+++. Osvetlenie bubna. Nastavenie maďarského jazyka. Široká ponuka programov a funkcií. Exkluzívny vonkajší dizajn. Príjemné zvukové signály.
      • Funkcia 6. zmysel skracuje čas sušenia zohľadnením množstva oblečenia. Možnosť FreshCare zaisťuje sviežosť suchého oblečenia.
      • Jednoducho rozkošný. Mal som si ho kúpiť skôr! Tentoraz nie som sklamaný z kvality spoločnosti Whirlpool!
      • Nezaznamenal som žiadne nevýhody.

Všetky moje hlavné spotrebiče sú značky Whirlpool. Dôveroval som kvalite.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Tichá prevádzka, jednoduché používanie, estetický vzhľad a dobré sušenie, Všetko, čo potrebujete v jednom.
      • Zatiaľ nič.

Hľadal som profesionálnu sušičku, predchádzajúci model tejto sušičky som mal takmer 8 rokov, preto som si ju vybral.

• Tichý, pekne schne.
      • Na to nemôžem odpovedať.

Som s ním veľmi spokojný.

• , zakúpené v TPD.sk

super spokojnost 100%

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • super "vyžmýka" výplatu z vysokorýchlostne vysušeného oblečenia, hoci to nie je prekvapujúce, to je to, čo robí
      • nie je 100%, rozhranie dotykových tlačidiel nie je 100%, niekedy tlačí hieroglyfy namiesto maďarských znakov, niekedy potrebuje reštart (vytiahne sa z konektora a potom sa znova zapojí), dostávame sa do bodu, keď ho potrebujeme dať do servisu

Potreboval som písací stroj, robí svoju prácu, ale som otrávený "neporiadkom", panel môže byť mimo kontaktu alebo niečo.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Vnútorné svetlo, funkcie 6. zmyslu, tichý, neprodukuje veľa tepla, 2. filter - zachytí aj veľa žmolkov, ktoré sa nejako dostali cez prvý filter.
      • Nemám skúsenosti.

Nebol to presne ten model, ktorý som mal na mysli (STU 92x), ale s odstupom času som s ním oveľa spokojnejší, pretože teraz má vnútorné LED osvetlenie. Sušenie je perfektné, inteligentné a vôbec nie je hlučné. Mali sme ho nainštalovaný v našej šatni na chodbe, trochu som sa obával produkcie tepla, ale je to minimálne, je to úplne v poriadku aj v šatníku!

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Veľký bubon, svetlo bubna, funkcia value 6.
      • Nesnažte sa spať vedľa neho : )
      • ak zistíte problém (alebo máte podozrenie na problém), okamžite zavolajte servis.
      • V našom prípade stroj cvakal ako zvuk vlaku, dokonca aj po "skúšobnej" lehote, ktorú uviedol servis, bolo potrebné zavolať mechanika a ukázalo sa, že bubon sa dotýkal rámu, cvakal.
      • Whirlpooly zakúpené od subdodávateľa majú len 1 rok výrobnej záruky!!!

Jednoduché používanie, pekný dizajn, pekný displej, funkcia 6. zmysel je v ňom veľmi dobrá. Oblečenie je vďaka nemu mäkké, pranie a sušenie trvá oveľa kratšie ako predtým. Má tiež dobrý pomer ceny a kvality, takže bol v predaji.